Panuška Jaroslav (Hořovice 1872 - 1958 Kochánov)
Zimní krajina, signováno a datováno vpravo dole J. Panuška 1900, olej/plátno, 51 x 65 cm, lehce poškozený rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 38.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |